Sanyo 9A0824H402 ventilator
Artikelnummer:
9A0824H402
Sanyo 9A0824H402 24V ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,55
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 9A0824H402 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 2900 |
| Type: | Axiaal |
| Lawaai: | 29 dBA |
| Luchtstroom: | 36,37 CFM (1,03 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Serie: | A |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
29 dBA |
| Luchtstroom |
36,37 CFM (1,03 m/min) |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
2900 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9A0824H402 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.