Comair Rotron 032126/ST12G3 ventilator
Artikelnummer:
032126/ST12G3
Comair Rotron 032126/ST12G3 DC ventilator 12V 0.12A 80x80x32mm 24CFM 1.4W 35.5dBA 2490RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 032126/ST12G3 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 24 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,3 in ; 33 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.12 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 35 dBA |
| Vermogen: | 1.4 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | Sprint gezinsserie |
| Grootte: | 3,2 x 1,26 (80 x 32) In. (mm) |
| Snelheid: | 2490 TPM |
| Statische druk: | 0,128 in H2O (31,9 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 6,4 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
35 dBA |
| Luchtstroom |
24 CFM |
| Stroom |
1.4 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
2490 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 032126/ST12G3 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.