Sunon MB40101V2-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
MB40101V2-000U-A99
SUNON MB40101V2-000U-A99 12V 0.96W 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,32
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | MB40101V2-000U-A99 |
| Snelheid (RPM): | 5800 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 27,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 7,0 CFM (0,196 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Serie: | MagLev? MB |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X10MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Dampdragend? |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Vermogen (watt): | 960mW |
| Huidige waardering: | 0.080A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
27,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
7,0 CFM (0,196 m/min) |
| Toerental |
5800 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon MB40101V2-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.