Micronel F41MM-012XK-9 ventilator
Artikelnummer:
F41MM-012XK-9
F41MM-012XK-9 Micronel 12 V DC Axiaal ventilator 41 x 41 x 12mm 7,5m?/h 756mW
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$33,54
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Micronel |
| Model: | F41MM-012XK-9 |
| Snelheid (RPM): | 5000 tpm |
| Luchtstroom: | 7,5m?/h |
| Breedte: | 41 mm |
| Hoogte: | 41 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 41 x 41 x 12mm |
| Voedingsspanning: | 12 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Stroomverbruik: | 756mW |
| Diepte: | 12 mm |
| Geluidsniveau: | 18 dB |
| Maximale stroom: | 80 mA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
7,5m?/h |
| Toerental |
5000 tpm |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel F41MM-012XK-9 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.