Sunon Ventilator EE40201S3-1000U-999
Artikelnummer:
EE40201S3-1000U-999
Sunon ventilatoren EE40201S3-1000U-999
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,21
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon-fans |
| Model: | EE40201S3-1000U-999 |
| Luchtstroom: | 6,3 CFM (178 L/Min.) |
| Geluidsniveau: | 16,5 dBA |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 inch (40 x 40 mm) |
| Dikte bij benadering: | 0,8 inch (20 mm) |
| Spanningswaarde: | 12 VDC |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Luchtstroom |
6,3 CFM (178 L/Min.) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon Fans EE40201S3-1000U-999 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.