Sunon EEC0381B1-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EEC0381B1-000U-A99
SUNON 12038 EEC0381B1-000U-A99 12V 10W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,50
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | EEC0381B1-000U-A99 |
| Snelheid (RPM): | 3100 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 138,0 CFM (3,86 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Serie: | EEG |
| Statische druk: | 0,360 in H2O (89,7 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 9.60W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 40°C |
| Huidige waardering: | 0.800A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
138,0 CFM (3,86 m/min) |
| Toerental |
3100 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EEC0381B1-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.