Delta PFB0812DHE ventilator
Artikelnummer:
PFB0812DHE
DELTA PFB0812DHE 12V 3.30A 4 draden ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,39
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Model: | PFB0812DHE |
| Snelheid (RPM): | 9000 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 132,5 CFM (3,71 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Serie: | PFB |
| Statische druk: | 2,030 in H2O (505,7 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X38MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 33.00W |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Huidige waardering: | 2.75A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
132,5 CFM (3,71 m/min) |
| Toerental |
9000 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta PFB0812DHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.