Sanyo 9GA0624P1K03 ventilator
Artikelnummer:
9GA0624P1K03
Sanyo 9GA0624P1K03 24V 0,50A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$41,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9GA0624P1K03 |
| RPM: | 14800 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 53,0 CFM (1,48m³/min) |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | San Ace 60 |
| Statische druk: | 2,400 in H2O (597,8 Pa) |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR 60X60X38MM PWM |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Vermogen (watt): | 12.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.500A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
53,0 CFM (1,48m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9GA0624P1K03 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.