Globe Motors D24-B10A-05W5-100 Ventilator
Artikelnummer:
D24-B10A-05W5-100
Globe Motors D24-B10A-05W5-100 DC ventilator 24V 60x60x25mm 23CFM 2.4W 39dBA 5050RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D24-B10A-05W5-100 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 23 CFM (651 L/Min.) CGM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 inch (60 x 60 mm) |
| Dikte bij benadering: | 1 In. (26 mm) |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.2 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 39 dBA |
| Vermogen: | 2.4 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 2,36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 5050 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 2,3 oz. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
39 dBA |
| Luchtstroom |
23 CFM (651 L/Min.) CGM |
| Stroom |
2.4 W |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
5050 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D24-B10A-05W5-100 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.