Globe Motors D47-B10A-05T3-000 Ventilator
Artikelnummer:
D47-B10A-05T3-000
Globe Motors D47-B10A-05T3-000 DC ventilator 24V 120x120x25mm 114.7CFM 5.76W 41dBA 2550RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D47-B10A-05T3-000 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 115 CFM (3256 L/Min.) CGM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 In. (120 x 120 mm) |
| Dikte bij benadering: | 1 In. (26 mm) |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.24 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 41 dBA |
| Vermogen: | 5.76 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 4,7 x 1 (120 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2550 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 7,7 oz. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
41 dBA |
| Luchtstroom |
115 CFM (3256 L/Min.) CGM |
| Stroom |
5.76 W |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
2550 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D47-B10A-05T3-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.