Globe Motors D68-B20A-05W4-000 Ventilator
Artikelnummer:
D68-B20A-05W4-000
Globe Motors D68-B20A-05W4-000 DC ventilator 24V 173x51mm Rond 240CFM 15.84W 58dBA 3350RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$69,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D68-B20A-05W4-000 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 240 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 6,8 in ; 172 x 172 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Huidige waardering: | 0.66 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 58 dBA |
| Vermogen: | 15.84 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 6,8 x 2 (172 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 3350 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 20,5 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
58 dBA |
| Luchtstroom |
240 CFM |
| Stroom |
15.84 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
3350 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D68-B20A-05W4-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.