Globe Motors A31-B15A-23T3-000 Ventilator
Artikelnummer:
A31-B15A-23T3-000
Globe Motors A31-B15A-23T3-000 AC ventilator 115V 80x80x38mm 34CFM 6.9/6.7W 33dBA 2750/3300RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,40
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A31-B15A-23T3-000 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 30 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.025 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -40 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 35 dBA |
| Vermogen: | 6 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | A36T10-serie |
| Grootte: | 3,62 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2600 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 10,5 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
35 dBA |
| Luchtstroom |
30 CFM |
| Stroom |
6 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
2600 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors A31-B15A-23T3-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.