Globe Motors A24-B12A-15W3-000 Ventilator
Artikelnummer:
A24-B12A-15W3-000
Globe Motors A24-B12A-15W3-000 AC ventilator 115V 60x60x30mm 10CFM 4/3.8W 29dBA 2350/300RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,05
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A24-B12A-15W3-000 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 10 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 in ; 60 x 60 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,2 in ; 31 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.038 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -40 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 29 dBA |
| Vermogen: | 4 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | AC serie |
| Grootte: | 2,36 x 1,18 (60 x 30) In. (mm) |
| Snelheid: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 5 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
29 dBA |
| Luchtstroom |
10 CFM |
| Stroom |
4 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
3000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors A24-B12A-15W3-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.