Globe Motors D24-B08A-05W4-000 Ventilator
Artikelnummer:
D24-B08A-05W4-000
Globe Motors D24-B08A-05W4-000 DC ventilator 24V 60x60x20mm 16CFM 1.2W 29dBA 4000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,07
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D24-B08A-05W4-000 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 16 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 in ; 60 x 60 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,8 in ; 20 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.05 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 29 dBA |
| Vermogen: | 1.2 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 2,36 x 0,79 (60 x 20) In. (mm) |
| Snelheid: | 4000 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 3 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
29 dBA |
| Luchtstroom |
16 CFM |
| Stroom |
1.2 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
4000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D24-B08A-05W4-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.