Sanyo 9WF0624H402 ventilator
Artikelnummer:
9WF0624H402
Sanyo 9WF0624H402 24V 0,15A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9WF0624H402 |
| RPM: | 6500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Luchtstroom: | 23,6 CFM (0,661m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | San Ace 60WF |
| Statische druk: | 0,390 in H2O (97,1 Pa) |
| Lawaai: | 41,0 dB(A) |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR 60X60X25MM |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 3.60W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158掳F (-10 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | Bestand tegen olie |
| Huidige waardering: | 15.00A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
41,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
23,6 CFM (0,661m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WF0624H402 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.