Sanyo 9WV1224P1J601 ventilator
Artikelnummer:
9WV1224P1J601
SANYO 9WV1224P1J601 24V 1,5A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9WV1224P1J601 |
| RPM: | 6400 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 224,0 CFM (6,27m³/min) |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | San Ace 120W |
| Statische druk: | 1,450 in H2O (361,2 Pa) |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 120X38MM 24VDC IP68 RBLS |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Andere namen: | 1688-2162 9WV1224P1J601-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 36.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Huidige waardering: | 1.5A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
224,0 CFM (6,27m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WV1224P1J601 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.