Ebmpapst 6424R ventilator
Artikelnummer:
6424R
Ebmpapst 6424R 24V 18W 750MA 2wires ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$46,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 6424R |
| RPM: | 3400 TPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Luchtstroom: | 241,3 CFM (6,76m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 6400 |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X50.8MM 24VDC TERM |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Andere namen: | 381-1005 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 18.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 162掳F (-20 ~ 72掳C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 75000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 6424R Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.