Tubeaxial 9WF0424H6D01 ventilator
Artikelnummer:
9WF0424H6D01
SANYO 9WF0424H6D01 24V 0.11A 3Wires ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,27
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9WF0424H6D01 |
| RPM: | 13100 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Luchtstroom: | 9,2 CFM (0,258m³/min) |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Serie: | San Ace 40 |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 40X20MM 24VDC OLIEBESTENDIG SLOT |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Andere namen: | 1688-2149 9WF0424H6D01-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.64W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
9,2 CFM (0,258m³/min) |
| Origineel |
Vervang |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Tubeaxial 9WF0424H6D01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.