Sanyo 9WG5748P5G001 ventilator
Artikelnummer:
9WG5748P5G001
SANYO 9WG5748P5G001 48V 2.91A 4Wires ventilator zonder waterdichte functie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,07
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9WG5748P5G001 |
| RPM: | 8600 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Luchtstroom: | 546,0 CFM (15,29m³/min) |
| Kenmerken: | Vergrendelde rotorsensor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | San Ace 172W |
| Statische druk: | 4,020 in H2O (1001,3 Pa) |
| Lawaai: | 78,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 172X51MM 48VDC IP68 RBLS |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Andere namen: | 1032-106229 1688-1818 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Spanningsbereik: | 40,8 ~ 55,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 140.0W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Huidige waardering: | 2.91A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
78,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
546,0 CFM (15,29m³/min) |
| Origineel |
Vervang |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WG5748P5G001 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.