Sanyo 9WF0924S2D01 ventilator
Artikelnummer:
9WF0924S2D01
Sanyo 9WF0924S2D01 24V 0,50A 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9WF0924S2D01 |
| RPM: | 7300 RPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 32,00mm |
| Luchtstroom: | 98,9 CFM (2,78m³/min) |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Serie: | San Ace 92WF |
| Statische druk: | 1,020 in H2O (255,0 Pa) |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR 92X92X32MM SLOT |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 12.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | Bestand tegen olie |
| Huidige waardering: | 0.500A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
98,9 CFM (2,78m³/min) |
| Origineel |
Vervang |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WF0924S2D01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.