Ventilator Ebmpapst 3414NH
Artikelnummer:
3414NH
ebm-papst 3414 NH Server - Vierkante ventilator 3414NH sq92x92x25 2-draads 24V 125MA 3W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$31,39
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 3414NH |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Luchtstroom: | 55,3 CFM (1,55m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 3400N |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25,4MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Andere namen: | 3414NH-ND 381-2455 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 26 VDC |
| Vermogen (watt): | 3.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 3414NH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.