Sanyo 109R0648G402 ventilator
Artikelnummer:
109R0648G402
SANYO 109R0648G402 48V 0.07A 3.36W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,77
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 109R0648G402 |
| RPM: | 5600 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Luchtstroom: | 27,5 CFM (0,770m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | San Ace 60 |
| Lawaai: | 39,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 60X25MM 48VDC |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Andere namen: | 109R0648G402-ND 1688-1923 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 43 ~ 53 VDC |
| Vermogen (watt): | 3.36W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140掳F (-20 ~ 60掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
39,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
27,5 CFM (0,770m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 109R0648G402 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.