ebm-papst 8312 ventilator
Artikelnummer:
8312
ebm-papst 8312 DC ventilator 12V 80x80x32mm 31.8CFM 2.2W 36dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8312 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 31,8 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,3 in ; 33 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.21666666666667 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 36 dBA |
| Vermogen: | 2.6 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 8300-serie |
| Grootte: | 3,2 x 1,26 (80 x 32) In. (mm) |
| Snelheid: | 3300 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 170 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8312 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.