ebm-papst 3214JN ventilator
Artikelnummer:
3214JN
ebm-papst 3214JN DC ventilator 24V 92x92x38mm 36.1CFM 8W 51dBA 6000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$24,23
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3214JN |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 36,1 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 51 dBA |
| Vermogen: | 8 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 3200J-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1,5 (92 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,5 pond |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3214JN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.