ebm-papst 6314/2TDHHP ventilator
Artikelnummer:
6314/2TDHHP
ebm-papst 6314/2TDHHP DC ventilator 24V 172x51mm Rond 417.9CFM 67W 69dBA 7000RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$74,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6314/2TDHHP |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 419 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 6,8 in ; 172 x 172 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 69 dBA |
| Vermogen: | 67 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 6300-serie |
| Grootte: | 6,8 x 2 (172 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 7000 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 910 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
69 dBA |
| Luchtstroom |
419 CFM |
| Stroom |
67 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
7000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 6314/2TDHHP Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.