ebm-papst 3314NN ventilator
Artikelnummer:
3314NN
ebm-papst 3314NN Ventilator DC 24V 92x92x32mm Sq 47CFM 1.8W 35dBA 2650RPM Looddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$54,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3314NN |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 47 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,3 in ; 32 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 35 dBA |
| Vermogen: | 1.8 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 3300 N serie |
| Grootte: | 3,6 x 1,26 (92 x 32) In. (mm) |
| Snelheid: | 2650 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 190 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3314NN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.