Ventilator Ebmpapst 405F
Artikelnummer:
405F
EBM-Papst 405F 5V 140mA 0.7W 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,58
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Model: | 405F |
| spanning: | 5V |
| Snelheid (RPM): | 5400 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 140 mA |
| Vermogen: | 0.7W |
| Lawaai: | 22,1 dBA |
| Luchtstroom: | 4,7 CFM (0,133 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Sintec |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 400F |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 405F Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.