Ebmpapst 412FM ventilator
Artikelnummer:
412FM
EBM-Papst 412FM 12V 45mA 0,55W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,36
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Model: | 412FM |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 4300 |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 0.55W |
| Lawaai: | 16,5 dBA |
| Luchtstroom: | 3,5 CFM (0,099 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Sintec |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 400F |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 412FM Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.