Orion OD4010-12HS-C ventilator
Artikelnummer:
OD4010-12HS-C
Orion OD4010-12HS-C 12V ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,15
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Orion |
| Model: | OD4010-12HS-C |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 8000 |
| Type: | Axiaal |
| Lawaai: | 30 dBA |
| Luchtstroom: | 5 CFM (0,142 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Mouw |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
30 dBA |
| Luchtstroom |
5 CFM (0,142 m?/min) |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
8000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-12HS-C Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.