Ventilator Ebmpapst 4850N
Artikelnummer:
4850N
EBMPAPST 4850N 230V 10W-9W 12038 12CM Volledig metalen hogetemperatuurventilator met contactdoosaansluiting
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$36,61
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 4850N |
| RPM: | 1800 RPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 58,8 CFM (1,64m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 4000N |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 32,0 dB(A) |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X38MM 220VAC TERM |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Andere namen: | 381-2900 4850N-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Sintec |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 10.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158掳F (-10 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 57500 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 4850N Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.