ebm-papst 4114N/2H7P ventilator
Artikelnummer:
4114N/2H7P
ebm-papst 4114N/2H7P DC ventilator 24V 120x120x38mm 294.2CFM 90W 76dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$41,32
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4114N/2H7P |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 294 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Metaal |
| Geluidsniveau: | 76 dBA |
| Vermogen: | 90 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 4100 N-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1,5 (92 x 38) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
76 dBA |
| Luchtstroom |
294 CFM |
| Stroom |
90 W |
| Spanning |
24 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4114N/2H7P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.