COMAIR ROTRON WR2A1 ventilator
Artikelnummer:
WR2A1
Comair Rotron WR2A1 115V 7W ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$206,56
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Comair Rotron |
| Model: | WR2A1 |
| spanning: | 115V |
| Snelheid (RPM): | 1660 |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 7W |
| Lawaai: | 33,9 dBA |
| Luchtstroom: | 56,0 CFM (1,59 m?/min) |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Lager: | Mouw |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,070 in H2O (17,5 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
33,9 dBA |
| Luchtstroom |
56,0 CFM (1,59 m?/min) |
| Stroom |
7W |
| Spanning |
115V |
| Toerental |
1660 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “COMAIR ROTRON WR2A1 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.