Delta QFR1212GHE ventilator
Artikelnummer:
QFR1212GHE
DELTA QFR1212GHE 12V 2.7A 21.6W 4draads ventilator renovatie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,14
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | QFR1212GHE |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 6000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 2.7A |
| Vermogen: | 21.6W |
| Lawaai: | 64 dBA |
| Luchtstroom: | 210,8 CFM (5,969 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Lager: | Kogel |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
64 dBA |
| Luchtstroom |
210,8 CFM (5,969 m?/min) |
| Stroom |
21.6W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
6000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta QFR1212GHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.