ebm-papst W3G910-GZ01-67F ventilator
Artikelnummer:
W3G910-GZ01-67F
Vierkante ventilator Tubeaxial 480VAC - 1070mm L x 1070mm H 21150 CFM (592,2m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$2.252,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G910-GZ01-67F |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 480 VAC |
| Luchtstroom: | 21150 CFM (592,2m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 3040W |
| RPM: | 1195 RPM |
| Breedte: | 307,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Green Tech W3G910 |
| Afmetingen: | Vierkant - 1070mm L x 1070mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 480VAC - 1070mm L x 1070mm H 21150 CFM (592,2m³/min) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.3A |
| Spanningsbereik: | 380 ~ 480VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G910-GZ01-67F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.