ebm-papst W3G800-GV10-19F ventilator
Artikelnummer:
W3G800-GV10-19F
Vierkante ventilator Tubeaxial 240VAC - 970mm L x 970mm H 16450 CFM (460,6m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G800-GV10-19F |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 240 VAC |
| Luchtstroom: | 16450 CFM (460,6m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 2860W |
| RPM: | 1090 TPM |
| Breedte: | 307,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Green Tech W3G800 |
| Afmetingen: | Vierkant - 970mm L x 970mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 240VAC - 970mm L x 970mm H 16450 CFM (460,6m³/min) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 7.8A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G800-GV10-19F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.