ebm-papst W3G300-BV24-01 ventilator
Artikelnummer:
W3G300-BV24-01
Fan Tubeaxial 26VDC Round – 330mm Dia Ball 1512.0 CFM (42.34m³/min) 6 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$500,37
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G300-BV24-01 |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 1512,0 CFM (42,34m³/min) |
| Vermogen (watt): | 205 W |
| Spanning - Nominaal: | 26 VDC |
| RPM: | 3160 RPM |
| Beëindiging: | 6 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Rond - 330mm Dia |
| Breedte: | 76,50 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterstralen van hoge temperatuur, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 203°F (-40 ~ 95°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 4.4 lbs (2 kg) |
| Serie: | W3G300 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 7.90A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polyamide (PA), Nylon |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 26VDC Round – 330mm Dia Ball 1512.0 CFM (42.34m³/min) 6 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G300-BV24-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.