ventilator ebm-papst W1G180-AB11-32
Artikelnummer:
W1G180-AB11-32
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 220mm Dia Ball
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$181,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G180-AB11-32 |
| Lawaai: | 70,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | – |
| Vermogen (watt): | 35 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3200 TPM |
| Beëindiging: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Rond - 220mm Dia |
| Breedte: | 70,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | W1G180 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.820A |
| Spanningsbereik: | 32 ~ 60VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 220mm Dia Ball |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
70,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W1G180-AB11-32 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.