ebm-papst W2S130-AA03-44 ventilator
Artikelnummer:
W2S130-AA03-44
ebm-papst W2S130-AA03-44 AC ventilator 230V 150x55mm Rond 223.6CFM 38W 53dBA Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$31,55
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2S130-AA03-44 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 224 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5,9 x 5,9 in ; 150 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2,2 in ; 56 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Huidige waardering: | 0.25 A |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 53 dBA |
| Vermogen: | 39 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | W2S130 serie |
| Grootte: | 5,91 x 2,17 (150 x 55) In. (mm) |
| Snelheid: | 3250 RPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 1100 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
53 dBA |
| Luchtstroom |
224 CFM |
| Stroom |
39 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
3250 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2S130-AA03-44 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.