ebm-papst 5606S ventilator
Artikelnummer:
5606S
ebm-papst 5606S AC ventilator 115V 135x135x38mm 158.9CFM 26W 50dBA 3100RPM Terminals 5600 serie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$53,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 5606S |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 162 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5,3 x 5,3 in ; 135 x 135 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 50 dBA |
| Vermogen: | 26 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 5600-serie |
| Grootte: | 5,31 x 1,5 (135 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3100 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 800 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 5606S Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.