EBM-Papst W1G180-AB31-01 fan
Artikelnummer:
W1G180-AB31-01
Buisasventilator 24VDC Rond - 200mm Dia Bal 529,7 CFM (14,83m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$146,95
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G180-AB31-01 |
| Lawaai: | 68,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 529,7 CFM (14,83m³/min) |
| Vermogen (watt): | 93 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4550 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Rond - 200mm Dia |
| Breedte: | 70,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL |
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Serie: | W1G180 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 42000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 24VDC Rond - 200mm Dia Bal 529,7 CFM (14,83m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
68,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst W1G180-AB31-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.