ebm-papst 4312/19 ventilator
Artikelnummer:
4312/19
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 119mm L x 119mm H Bal 100,1 CFM (2,80m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4312/19 |
| Lawaai: | 45,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 100,1 CFM (2,80m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2800 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 32,00mm |
| Statische druk: | 0,313 in H2O (78,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | 4300 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.420A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 119mm L x 119mm H Bal 100,1 CFM (2,80m³/min) 3 Draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4312/19 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.