Koninklijke UT795C-TP ventilator
Artikelnummer:
UT795C-TP
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,56
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Koninklijke ventilator |
| Spanning:: | 200V |
| Vermogen: | 36/31W |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 172 mm x 172 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | Koninklijke ventilator |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Stroom |
36/31W |
| Spanning |
200V |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Royal UT795C-TP Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.