Delta THB1748BG ventilator
Artikelnummer:
THB1748BG
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$61,03
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Lawaai: | 75,0 dB(A) |
| Spanning:: | 48 VDC |
| Snelheid (RPM): | 8000 TPM |
| Luchtstroom: | 607,0 CFM (17,00 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | THB |
| Statische druk: | 4,136 in H2O (1030,3 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 172X50.8MM 48VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 56 VDC |
| Vermogen (watt): | 168.0W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158¡ãF (-10 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 3.5A |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta THB1748BG Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.