Ventilator UF80B02-SWH van Mechatronics
Artikelnummer:
UF80B02-SWH
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VAC - 80mm L x 80mm H Mof 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF80B02-SWH |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 24VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | – |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | UF80B |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X635MM 24VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VAC - 80mm L x 80mm H Mof 2 draden |
| Deelstatus: | Niet meer verkrijgbaar bij Digi-Key |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UF80B02-SWH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.