Mechatronics ventilator UF15KCR12/23-BWH
Artikelnummer:
UF15KCR12/23-BWH
Buisasventilator 115/230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 241,0 CFM (6,75m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF15KCR12/23-BWH |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 115/230VAC |
| Luchtstroom: | 241,0 CFM (6,75m³/min) |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 30,00W, 31,00W |
| RPM: | 3400 TPM |
| Breedte: | 55,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | UF15KCR |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,730 in H2O (181,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbele spanning, omgekeerde luchtstroom, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X55MM 115/230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 115/230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 241,0 CFM (6,75m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Niet meer verkrijgbaar bij Digi-Key |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0,130A/0,250A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UF15KCR12/23-BWH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.