Ventilator Micronel VS U51DL-012KK-5
Artikelnummer:
U51DL-012KK-5
Ventilatorblazer 12VDC rechthoekig/rond - 65mm L x 50mm H Bal 14,5 CFM (0,406m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$156,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U51DL-012KK-5 |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 14,5 CFM (0,406m³/min) |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 38500 RPM |
| Breedte: | 34,50 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 65mm L x 50mm H |
| Statische druk: | 20,876 in H2O (5200,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Motorwikkeling |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 104°F (-20 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLOWER 65X34.5MM 12VDC RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC rechthoekig/rond - 65mm L x 50mm H Bal 14,5 CFM (0,406m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.80A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 12 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U51DL-012KK-5 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.