Ventilator Micronel VS U51DL-012KK-4
Artikelnummer:
U51DL-012KK-4
Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 65mm L x 50mm H Bal 15,5 CFM (0,434m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$240,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U51DL-012KK-4 |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 15,5 CFM (0,434m³/min) |
| Lawaai: | 61,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 40200 TPM |
| Breedte: | 48,50 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 65mm L x 50mm H |
| Statische druk: | 16,861 in H2O (4200,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller), snelheidsregeling (SP) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 131°F (-20 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLOWER 65X48,5MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 65mm L x 50mm H Bal 15,5 CFM (0,434m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.70A |
| Spanningsbereik: | 9 ~ 15 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Levensduur @ Temp: | 15000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
61,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U51DL-012KK-4 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.