DELTA THB1224B fan
Artikelnummer:
THB1224B
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 174,7 CFM (4,89m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | THB1224B |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 174,7 CFM (4,89m³/min) |
| Vermogen (watt): | 22.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 8300 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Statische druk: | 2,139 in H2O (532,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 0,437 lb (198,00 g) |
| Serie: | THB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.950A |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 27,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 174,7 CFM (4,89m³/min) 4 Draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA THB1224B fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.