Sanyo 9CR0612H002 fan
Artikelnummer:
9CR0612H002
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 70.7 CFM (1.98m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR0612H002 |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 70,7 CFM (1,98m³/min) |
| Vermogen (watt): | 32.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 10300 voor, 6500 achter |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 76,00mm |
| Statische druk: | 1.807 in H2O (450.0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UR |
| Gewicht: | – |
| Serie: | San Ace 60 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.70A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 70.7 CFM (1.98m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9CR0612H002 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.