COMAIR ROTRON SU2A5 Ventilator
Artikelnummer:
SU2A5
Comair Rotron SU2A5 115V 11W ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,80
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Comair Rotron |
| Model: | SU2A5 |
| spanning: | 115V |
| Snelheid (RPM): | 3250 |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 11W |
| Lawaai: | 40,3 dBA |
| Luchtstroom: | 34,0 CFM (0,96 m/min) |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 42 mm |
| Lager: | Mouw |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,149 in H2O (37,1 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
40,3 dBA |
| Luchtstroom |
34,0 CFM (0,96 m/min) |
| Stroom |
11W |
| Spanning |
115V |
| Toerental |
3250 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “COMAIR ROTRON SU2A5 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.